Styrelse

Stig A Svensson

Grundare & styrelseordförande, Mölndal

stig.svensson@mediel.se

031-706 83 00

Rolf Bövik

Styrelseledamot, Mölndal

@

031-20 94 32

Ledning

Marie Johansson

Ekonomichef, Mölndal

marie.johansson@mediel.se

031-706 83 18

Christina Palm

Servicechef, Mölndal

christina.palm@mediel.se

031-706 83 06

Mats Sand

Applikationschef, Mölndal

mats.sand@mediel.se

031- 706 83 07

Mårten Svensson

VD och Marknadschef, Mölndal

marten.svensson@mediel.se

031-706 83 00

Marknad

David Archer

Business Manager, Stockholm

david.archer@mediel.se

08-556 149 31

Stefan Egardt

Business Manager, Stockholm

stefan.egardt@mediel.se

08-556 14 930

Erik Fagerström

Business Manager, Mölndal

erik.fagerstrom@mediel.se

031-706 83 13

Ann-Sofie Forsten

Business Manager, Mölndal

ann-sofie.forsten@mediel.se

031-706 83 08

Anki Jungersten

Marknadskoordinator, Mölndal

anki.jungersten@mediel.se

031-706 83 26

Mårten Svensson

VD och Marknadschef, Mölndal

marten.svensson@mediel.se

031-706 83 00

Service & Support

Gustav Alfredsson

Serviceingenjör, Stockholm

gustav.alfredsson@mediel.se

Andreas Andersson

Serviceingenjör, Mölndal

andreas.andersson@mediel.se

Louise Bergerus

Projekt- och servicekoordinator, Mölndal

louise.bergerus@mediel.se

031-706 83 02

Fredrik Hagerström

Serviceingenjör, Åkarp

fredrik.hagerstrom@mediel.se

Erik Hedin

Serviceingenjör, Stockholm

erik.hedin@mediel.se

Fredrik Johansson

Serviceingenjör, Mölndal

fredrik.johansson@mediel.se

Mats Kempe

Serviceingenjör, Mölndal

mats.kempe@mediel.se

Fredrik Nilsson

Serviceingenjör, Stockholm

fredrik.nilsson@mediel.se

Christina Palm

Servicechef, Mölndal

christina.palm@mediel.se

031-706 83 06

Peter Persson

Serviceingenjör, Åkarp

peter.persson@mediel.se

Karin Sandström

Projekt- och servicekoordinator, Mölndal

karin.sandstrom@mediel.se

031-706 83 16

Robert Sapeta

Service/Support, Mölndal

robert.sapeta@mediel.se

Per Södergren

Serviceingenjör, Mölndal

per.sodergren@mediel.se

Magnus Thorildsson

Serviceingenjör, Stockholm

magnus.thorildsson@mediel.se

Utbildning

Anki Jungersten

Marknadskoordinator, Mölndal

anki.jungersten@mediel.se

031-706 83 26

Malin Nilsson

Applikationsspecialist samtliga modaliteter, Mölndal

malin.nilsson@mediel.se

031-706 83 10

Mats Sand

Applikationschef, Mölndal

mats.sand@mediel.se

031- 706 83 07

Administration

Marie Johansson

Ekonomichef, Mölndal

marie.johansson@mediel.se

031-706 83 18

Anki Starnefalk

Receptionist, Mölndal

anki.starnefalk@mediel.se

031-706 83 00

Applikationsspecialister

Matilda Bergsten

Applikationsspecialist C-bågar, Extern resurs,

office@mediel.se

031-706 83 00

Linda Berntsson

Applikationsspecialist, Extern resurs, Mölndal

office@mediel.se

031-706 83 00

Anna Bromberg Stolt

Applikationsspecialist röntgenlab, Extern resurs

office@mediel.se

031-706 83 00

Katarina Gyllenberg

Applikationsspecialist samtliga modaliteter, Stockholm

katarina.gyllenberg@mediel.se

031-706 83 00

Malin Nilsson

Applikationsspecialist samtliga modaliteter, Mölndal

malin.nilsson@mediel.se

031-706 83 10

Agneta Stille

Applikationsspecialist röntgenlab, Extern resurs

office@mediel.se

031-706 83 00